O mne

Žilinčanka Jana Milo dosiahla na súťažnom pódiu v bikini fitness už nejeden úspech, v tvrdej konkurencii medzi bikinárkami sa dokázala presadiť na slovenských i zahraničných súťažiach.

Už po dvoch mesiacoch pravidelného cvičenia sa zúčastnila prvej súťaže – Majstrovstvá Slovenska, kde dosiahla 4. miesto. Teraz už tretí rok prezentuje Slovensko na svetovej scéne. Medzi jej najväčšie úspechy patrí 5. miesto na prestížnej svetovej súťaži ARNOLD CLASSIC 2016 v Columbuse v Ohio. Teraz má popri svojom športe ambície uspieť aj v biznise.

„Nikdy som sa nezameriavala len na jednu sféru. Keď som v minulosti pracovala ako recepčná vo fitku alebo ako osobná trénerka, chodila som robiť aj do kaderníctva (som vyučená kaderníčka), kde som sa zaujímala o krásu zvonku. Tieto veci som odjakživa chcela prepojiť, ostatné štyri roky to bolo mojím snom a teraz si to plním. Vo fitness a zdraví som sa naozaj našla. Krása ku tomu všetkému patrí, vytvára to jeden celok, ktorý som chcela zakomponovať do svojho života. Celý salón je odrazom mňa, preto aj ten názov Milo Jane.“

 

Nový salón zdravia a krásy Milo Jane sa nachádza v centre Žiliny (Ul. Štúrova 14),
je to hneď vedľa Auparku, v ktorom sa dá dobre zaparkovať. Vo svojom salóne chcem na rozdiel
od iných salónov a centier poskytnúť klientom komplex služieb pod jednou strechou.

 

Salón Milo Jane bude ponúkať tieto služby:

Zdravie:

Krása: